SORU: Akis-Elekronikn imza-Uyap Pisi paketlerinin aciliyeti ve önemi
  • 16-07-2018 14:14
    Hüseyin Durmaz

Merhabalar.

Akisklart-Elektronik İmza ve Uyap programlarının; ne kadar önemli oilduğunu ve çok yogun bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanıldığını daha önce belirtmiştim.
    Anlaşılan o ki bınun önemi anlaşılmadığından hiç ele alınmamış.Lütfen bu bprogramları ,bir araştırın.O zaman önemini ve aciliyetini çok iyi anlayacaksınız.
    Bu nedenle ; bu programların;pisi paketlerinin bir an önce yapılmasını talep ve rica ediyorum.Herkese iyi çalışmalar..

16.07.2018
                                                                                                                                                         Av.hüseyin   Durmaz.
  • 16-07-2018 14:18
    ERKAN IŞIK
    öneriniz dikkate alındı ve yapılacalar arasında, yaz döneminde olduğumuzda ilgilenen sayısı baya bir azaldığı için her isteğe yetişemiyoruz zaman içinde uyap uygulamarıda program listemizde olacaktır.
  • 16-07-2018 18:23
    Ali Cengiz Kurt
    1.2 için pisilife depoya girmiş.Alihan Öztürk yapmış.
  • 17-07-2018 14:54
    Hüseyin Durmaz
    İlginize teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim.
  • 19-07-2018 14:33
    Hüseyin Durmaz
    Merhaba;
    Ali Cengiz Kurt Bey;
    Acaba;Akis-Elektronik imza  ve Uyap pisi paketlerinin  bulunduğu; ve Alihan Öztürk Bey in yaptığı,pisilinux 1. 2  sürümünün piisilife depo adresinin linkini yazabilirmisiniz?
    Ben epey araştırdım ama bulamadım. Teşekkürler ve iyi günler dilerim..
  • 07-11-2018 23:32
    Ömer
       .jnlp uzantılı dosyaların varsayılan çalıştırıcı prgramı nedir?
    DYS için zannımca java 8 gerekiyor.
    Java 8 paketlenmeli
  • 09-05-2019 15:29
    Hüseyin Durmaz
    Merhabalar;
    Yukarıdaki;yazımı 16.07.2018 tarihinde  yazmış ve E-imza ile akis kart ın önemini ve ilgili pisi paketlerinin yapılmasını istemiştim.Cevabi olarak bu isteklerimin sıraya alındığını belirtmiştiniz.
    O zaman da belirttiğim gibi biz on binlerce Avukat Uyap a girmek ve Uyap Editörde imza atmak için bu programları kullanmaktayız.Bu nedenle ve pisi nin yaygın kullanımı için bu programları yapmanız  pisilemeniz çok acil ve çok önemlidir.Lütfen bu uyarılarımı acilen dikkate alınız. Ayrıca: ACR 39U ICC Redaer   Driverın okyucusnun Linux 64 Driver ını biliyorsanız Lütfen  web adresini bana bildirin .Çok aradım bulamadım.Her şey için çok teşekkür ederim.