: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Amarok Kuramadım
  • 27-10-2018 00:28
    Erdem UYGUN
    Merhaba, emeklerinize sağlık. Paket yöneticisinden Amarok kurmak istedim fakat "paket depodaki paket ile uyuşmuyor" hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

• 27-10-2018 01:03
    Erdem UYGUN
    Tekrar merhaba, sudo pisi ur ve sudo pisi up ile güncelleme yaptım. Öncesinde nvidia kurmuştum. Güncelleme bittikten sonra makineyi yeniden başlattım fakat siyah ekranda kalıyor cihaz açılmıyor maalesef şu anda.
  • 27-10-2018 10:38
    Övünç TÜRKER
    Siyah ekran sorunu ve bilgisayarın açılmayışını Nvidia sürücüsünü kurmayı denerken ben de çok yaşadım ve çözümünü bulamadım. Tekrar tekrar format atmak zorunda kladım. Lakin ideal kurulumu buldum. Bu çözüm yolunu 3 kere test ettim ve hiç birinde anlatım yollarını bire bir takip ettiğim zaman bir sorun ile karşılaşmadığımı gördüm.
    Tavsiyem baştan format atmanız ve ekran kartı sürücü kurulumu için bu anlatımı takip etmeniz:
    https://pisilinux.org/wiki/cont/58-nvidia-surucu-kurulum-rehberi.html
  • 27-10-2018 10:40
    Övünç TÜRKER
    Yanlış hatırlamıyorsam geliştirici ekibi ile konuştuğum zaman yeni güncel nvidia sürücüsünün pisi için hazır olduğunu Pisi 2.1 ile depoya ekleyeceklerini söylemişlerdi hatta github linkini vermişlerdi.
    Bunu beklemeye gerek yok vermiş olduğum linkte güncel sürücüyü Nvidia'nın kendi web sitesinden indirebilir ve kurabilirsiniz.
  • 27-10-2018 11:13
    MUSTAFA CİNASAL
    konsoldan sudo pisi ur komutunu verin daha sonra kurulumu yapın
  • 27-10-2018 12:38
    Erdem UYGUN
    Sistemi yeniden kurdum, önce sudo pisi ur ve sudo pisi up yaptıktan sonra nvidia'yı kurdum. Şimdilik sorun yok :) teşekkürler