: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Pisi Linux ve Son Kullanıcı
  • 27-10-2018 19:46
    Erdem UYGUN
    Merhaba sevgili Pisi Linux severler. Aşağıda yaşadığım sorunlardan dolayı Pisi Linux'un bir sonraki sürümünü beklemeye karar verdim:

Steam'i kuramama. Steam kurulumu aşamasında paket yöneticisinin kırılması ve hiçbir uygulamayı sistemden kaldıramaması.
    Spotify'ı kuramama.
    Google Chrome'un depolarda bozuk olması ve kurulamaması.
    Ve en son, paket yöneticisinin durduk yerde artık açılmamaya başlaması.

Pisi Linux'un temel özelliklerinin Linux Mint'te olduğu gibi her zaman stabil çalışması gerekiyor. En azından bir şekilde format atmadan sistemi default ayarlarına döndürebilmemiz gerekiyor. Yazılımcı olsaydım yardım etmek isterdim ama son kullanıcı olarak topluluğa fayda sağlamak adına görüşlerimi belirtmek istedim. Bir KDE sever olarak Linux Mint 19'da KDE desteği olmadığından şimdilik Manjaro ile devam ediyorum. Bir sonraki sürümde görüşmek üzere. Sevgiler. 

• 27-10-2018 20:05
    Övünç TÜRKER
    Ben de pisilinux'a format attım baştan steam kurmayı denicem. Kurmayı başardım ama eklenmesi gereken başka bir şey var mı onu incelicem

• 27-10-2018 20:11
    Erdem UYGUN
    Elinize sağlık çabanız takdire şayan. Pisinin gelişimini yakından takip edeceğim. Üzülerek kaldırıyorum sistemden şimdilik.
  • 26-11-2018 12:21
    ERKAN IŞIK
    Pisi Linux 2.1 ATA sürümünü yayınladık deneyip paylaşımda bulunursanız memnun oluruz
  • 30-11-2018 14:48
    Erdem UYGUN
    Çok sevindim. Bu akşam eve gider gitmez kuracağım, teşekkürler
  • 01-12-2018 20:03
    Erdem UYGUN
    Maalesef henüz kurmayı bile başaramadığım için deneyemiyorum Erkan Bey. Servisler Başlatılıyor yazısında takılıyor kalıyor