SORU: Atarlı Giderli Kullancılara Özel Başlık
  • 18-12-2018 12:10
    Övünç TÜRKER
    Öncelikle belirtmeliyim geliştirici ekibinde falan değilim. Bir ara yaşadığım sorunlarını nasıl çözdüğüme dair wiki anlatımları yaptım o kadar.
    Bazı kullanıcılar işletim sisteminin zorluğundan dolayı sitem etmiş. İşletim sistemini beğenmememek ve bunu dile getirmek normal bir şey lakin olayı gerçek anlamda siteme ve atara bağlayanlar olmuş. Şimdi gençler kusura bakmayın ama Pisi geliştiricileri 5 krş para almıyor. Hepsi ülke ve insanlık adına 1 taş koyalım diyip karşılıksız emek veriyor. Sen belki hayatın boyunca insanlık adına hiç bir şey yapmadın, hep kendini düşündün. Bu projenin gelişmesi adına hiç bir şey yapmamışken bu atar gider ne ?
    Bu kadar şikayetçi isen siler gidersin.
    Neyse geri kalan güzel insanlar yapabiliyorsanız sorun çözümlerini googledan bulup uygulayabilirsiniz. Genelde linux dağıtımları bir birine benzer olduğu için sorun çözümleride ortak oluyor. Sorununu  çözer iseniz ve vaktiniz varsa buraya konu açıp anlatım yapacak olursanız gelecekte benzer sorunlar yaşayacak olan insanları da büyük bir zahmetten kurtarmış olursunuz. Hepinizi seviyorum kendinize iyi bakın.
  • 19-12-2018 00:09
    Erdem UYGUN
    Adam haklı beyler :)