SORU: Güncelleme hatası
  • 22-02-2019 22:12
    Melih KOLDAŞ
    Sistemi ilk kurduktan sonra güncellemeleri kontrol edip yüklerken hata ile karşılaştım ve bilgisayar yeniden başladı. Sonrasında şu hatayı almaya başladım "could not sync environment to dbus." bu pencereye okey dedikten sonra siyah yükleme alanında kalıyor. Linux a yabancıyım büyük ümitler ile yükledim. Ama daha en başta böyle bir hata ile karşılaşmak canımı çok sıktı. Yardımlarınızı bekliyorum. 
  • 23-02-2019 20:43
    hüseyin kart
     040.02 .2019 güncellemelerini yaptıktan sonra sistem hata vermeye başladı.mouse tepki vermiyor,uygulamalar açılmıyor grafik ekran açılmıyor vs,pisi history ile güncelleme öncesine dönüş yapınca düzeldi .son güncellemeler kontrol edilebilirse iyi olur kanaatindeyim. saygılar esen kalın
  • 23-02-2019 23:02
    Melih KOLDAŞ
    Sistemi açamıyorum. Takılı kalıyor siyah ekranda. Kullanıcı adı ve parola istiyor. Ne girdiysem login olmuyor. Açasilsem deneyeceğim. Teşekkür ederim
  • 24-02-2019 21:26
    Kamil Atlı
    Boot etmeyen bu bilgisayarlarda, uefi mi kullanılıyor, legacy mi?
    Uefi değilse, yani gpt değilse diskleriniz, ilk format sırasında, 100 mb lik disk bölümüne, boot bağlanmamalı, bazı bilgisayarlarda hataya neden olabiliyor.
    Bu tür geri dönüşlerde, bilgisayarınız ve hata hakkında daha ayrıntılı bilgi verirseniz, zaman kazanırız..
    Teşekkürler..