SORU: Grafik ekrana düşememek
  • 01-05-2019 14:48
    ilker beşken
    Merhabalar,
    Pisi linux 2.1.1 surumunu kurdum ancak kurulum sonrasi siyah ekranda "servisler başlatiliyor" yazisi geldi ve herhangi bir ilerleme olmadi. Sorunun çözümü varsa, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

iyi günler
  • 02-05-2019 07:49
    asenler
    Bir şeyler ters gitmiş anlaşılan.
    En iyisi en baştan başlamak.
  • 03-05-2019 15:31
    ilker beşken
    Ben de aynı fikirdeyim, bir çözümü olabilir belki diye bekledim.<div>Bu akşam yeni bir kurulum yapacağım. Umarım masaüstüne ulaşabilirim.<div><br></div><div>Teşekkürler cevabınız için.<div>____________________________________<div>Yeniden kurulum yaptim. Fakat ayni yerde donuyor, donmadan dolayi uçbirime de ulasamiyorum. <div><br></div><div>Yardimci olabilirseniz sevinirim.
  • 03-05-2019 21:59
    asenler
    Kurulum ortamında bir bozukluk var gibi görünüyor. En iyisi, kurulum dosyasını yeniden indirip bir başka ortama kaydetmek ve sonra tekrar kurulumu denemek.
  • 03-05-2019 22:57
    ilker beşken
    Ayni usb ile archman ve ubuntu kurulumlari denedim simdi. Ikisi de sorunsuz kuruldu.
    Usbye yazdirma isleminden sonra md5 dogrulama da yapildi aslinda.

Ama dediginiz gibi tekrar baska bir usb ile baska bir bilgisayara kurulim yapmak gerek. Biraz ugrastiracak gibi.

Cevap icin tesekkur ederim.
  • 07-05-2019 22:16
    ilker beşken
    Cozum icin grub ekraninda "e" ye basarak ulastigim ekranda iki satir sildim ve masaustune ulastim.
    Videosunu da aldim. şoyle;