scrollup
Pisilinux logo

Grafik ekrana düşememek

ilker beşken
01-05-2019 14:48 #1
Merhabalar,
Pisi linux 2.1.1 surumunu kurdum ancak kurulum sonrasi siyah ekranda "servisler başlatiliyor" yazisi geldi ve herhangi bir ilerleme olmadi. Sorunun çözümü varsa, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

iyi günler
asenler
02-05-2019 07:49 #2
Bir şeyler ters gitmiş anlaşılan.
En iyisi en baştan başlamak.
ilker beşken
03-05-2019 15:31 #3
Ben de aynı fikirdeyim, bir çözümü olabilir belki diye bekledim.<div>Bu akşam yeni bir kurulum yapacağım. Umarım masaüstüne ulaşabilirim.<div><br></div><div>Teşekkürler cevabınız için.<div>____________________________________<div>Yeniden kurulum yaptim. Fakat ayni yerde donuyor, donmadan dolayi uçbirime de ulasamiyorum. <div><br></div><div>Yardimci olabilirseniz sevinirim.
asenler
03-05-2019 21:59 #4
Kurulum ortamında bir bozukluk var gibi görünüyor. En iyisi, kurulum dosyasını yeniden indirip bir başka ortama kaydetmek ve sonra tekrar kurulumu denemek.
ilker beşken
03-05-2019 22:57 #5
Ayni usb ile archman ve ubuntu kurulumlari denedim simdi. Ikisi de sorunsuz kuruldu.
Usbye yazdirma isleminden sonra md5 dogrulama da yapildi aslinda.

Ama dediginiz gibi tekrar baska bir usb ile baska bir bilgisayara kurulim yapmak gerek. Biraz ugrastiracak gibi.

Cevap icin tesekkur ederim.
ilker beşken
07-05-2019 22:16 #6
Cozum icin grub ekraninda "e" ye basarak ulastigim ekranda iki satir sildim ve masaustune ulastim.
Videosunu da aldim. şoyle;