Virtualbox Android x86 Consele Yazısında Kalması Hatasın Çözümü [ SOLVED ]

46imt
26-11-2020 12:43 #1

Bu Yazı Bilgilendirme Amaçlıdır (VirtualBox İle Sanal Makine Kurmayı Bilidğiniz Varsayılmıştır.)

Pandemi Sürecinde Linux Ve MacOS İşletim Sistemi Kullanlar Eba Uzaktan Eğtime Bağlanamadı Benim Gibi Bazıları İşe Saksıyı Çalıstırdı Android Emülator Aradı Onun Üzerinden Play Storedan Ebayı İndirip Girmek İstedi Lakin Adam Akıllı Birtane Android Emülator Bulamadı. (Tüm Dağıtımlar İçin Geçerli)

Virulbox Üzerinden Kurmayı Denedi Consele Yazısı Ekranda Kaldı

Arkadaşlar Consele Vb Hataların  Çözümü Çok Basit Sanal Makine Ayarlarını Açın

(Ayarlar > Ekran > Grafik Denetliyicini VboxVGA Yapın Sorun Çözülmüstür...)

Ve Ayrıca Hangi Android X86 Dağtımını Kullandınız Fark Edmez

İster Phoneix Os Olsun İster Prime Os İster Bliss OS Olsun Yada Saf Android X86 Olsun

Öğreci Arkadaşlara İyi Dersler

Emir Baran Oral
26-11-2020 17:53 #2

https://github.com/sh4dowb/eba-canli-ders-crossplatform  Buradaki çözüm daha kolay olacaktır 

46imt
26-11-2020 19:12 #3

@Emre Yılmaz Ben Bunu Eba İçin Değil Pubg Mobile Vb Oyunları Oynamak İçin Kurmuştum Bu Hata İle Karşılastım Ben Çözümü Biliyordum Bilmeyen Arkadaşlar İçin Paylaştım Vb Sadece Oyun İçin Kullanılmadığını Farklı Amaçlarlada Kullanılabileceğini Anlatmak Amacı İle Yazdım

Paylaştığınız Çözüm Sağlıklı Değil Eba Canlı Ders Uygulaması Milli Eğitim Bakanlığına Giriş İle İlgi Bilgi Gönderiyor Ve Link deki Çözüm İşe Bazen İşe Yaramıyor Siz Derse Girebilirsiniz Ama MEB Sizin Girdiğinizi Doğrulamayabilir... 

scrollup